Make your own free website on Tripod.com

 

Giriş Yukarı Görüş İçindekiler Ara

 Bilgisayar
Ürünler Hizmetler Fotograf Galerisi Linkler

 

  

 

 

 

Hit Counter

        
 

ŞIK Yazılım pazarlama ve satış ile ilgili       konularda ihtisaslaşmış bir yazılım üretim ve pazarlama firmasıdır.

Pazarlama işi güncel bir eğitim kitabı tarafından aşağıdaki şekilde tanımlanmaktadır.“Pazarlama, kişisel ve kurumsal hedeflerin tatmin edilebilmesi için fikir, ürün, hizmet, organizasyon ve olaylar ile ilgili konseptlerin, fiyatlandırmanın, promosyonun ve dağıtımın planlanması ve uygulanması prosesidir.” (1)

ŞIK Yazılım bu tarife uygun olarak firmaların pazarlama faaliyetlerini yaparken ihtiyaç duyacakları yazılım hizmetini sunmaktadır.

Bugün gelişen teknolojinin yardımıyla pazarlama ile ilgili konularda hızlı değişiklikler yaşanmaktadır. Bu gelişimi “eski” uygulama metodları ile takip etmek mümkün değildir. Bu durum sadece belli bir büyüklüğün üzerindeki firmalar için geçerli olmayıp, pazarlama yapan tüm firmaları etkilemektedir.

ŞIK Yazılımın amaçlarından biri de ufak ve orta ölçekli firmalara da büyük boyuttaki firmaların kullandığı metodları uygalama imkanı yaratmaktır. Böyle bir amacı gerçekleştirebilmek için bu tip firmaların yaşadıkları günlük hayatı ve karşılaştıkları problemleri bilmek gerekir. Amaç sadece bir el aleti vermek değil yukarıda pazarlamanın ana tarifinde belirtilen işlemler ile ilgili geçerli prensipleri de bu araçların kullanım aşamasında kuruluşlara iletmektir.ŞIK Yazılım’ın kurucuları ve yöneticileri pazarlamanın çeşitli kademelerinde ve uygulamalarında elde ettikleri tecrübeleri geliştirdikleri ve pazarladıkları programlara yansıtmaktadırlar. Böylelikle ŞIK Yazılım program satmaktan öte pazarlama konusunda know-how veren bir kuruluş durumundadır.

ŞIK Yazılımın diğer bir amacıda tüm kullanıcılara çok rahat bir ortam sağlamaya dönüktür. Programlar kullanıcılara problem yaratmamalı, onlara işlerinde yardımcı olmalıdırlar.ŞIK Yazılım kendi geliştirdiği programların dünyadaki benzer programlar içerisinde en kolay kullananılabilir olduğu iddiasındadır.

ŞIK Yazılımın birinci öncelikli prensibi müşteri memnuniyetidir.Her bir kullanıcımızın bizim için en önemli pazarlama faktörü olduğunun bilincindeyiz. Pazarladığımız ve sizin pazarlama faaliyetlerinizde kullanmanızı arzu ettiğimiz tüm ürünlerde da bu nokta birinci önceliktedir. Sizlerin müşterilerinize en iyi hizmeti vermenizi sağlayabilmek için bizim size vereceğimiz hizmetin örnek olması gerektiği inancındayız müşterilerine Internet ile ilgili her türlü desteği vermektedir. Internet ile ilgili projeleriniz varsa ve bunu gerçekleştirmede problemler yaşıyorsanız, "acaba böyle birşey yapılabilir mi?" diye hiç düşünmeyin ve hemen ŞIK Yazılım yetkililerine danışın. Konusunda uzman olan ve sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli yenilikler üreten bizler, size mutlaka bir çözüm bulmaya çalışacağız.
       
ŞIK Yazılım, en iyi hizmeti, en ekonomik bir şekilde müşterilerine sunmayı kendine ilke edindiğinden, yılların verdiği kendi bilgi birikimini, kendi müşterileriyle paylaşmaktadır. Sorularınızı ve danışmak istediğiniz internet ile ilgili konuları bize ulaştırabileceğiniz form ve sistem yönetimi ile ilgili bilgilerin bulunduğu sayfalara, sadece ŞIK Yazılım Müşterileri girebilmektedir. Siz de ŞIK Yazılımın Memnun Müşteriler Topluluğuna katılmak, sorunsuz, hızlı, ekonomik ve kullanımı çok kolay bir web alanına ve web adresine sahip olmak istiyorsanız, buraya tıklatarak Sipariş Formunu doldurun ve kapılarınızı Dünya'ya açın.

Donanım Destek:

Özellikle Ev kullanıcıları ile Kurumsal kullanıcıların sık sık karşılaştıkları Terminal problemlerine KIRIKHAN Bilgisayar (Ali'ye Selam) ile verilen destek. Teknoloji yenileme, mevcut sistemi çalışır durumda tutma hizmetleri ile bakım anlaşmaları

 

Giriş ] Yukarı ]

Bu web sitesi ile ilgili soru veya görüşlerinizi smehmets@ttnet.net.tradresine gönderin.
Telif Hakkı © 2002 ŞIK TİCARET
Son değiştirilme tarihi: 06/05/02